• In English
 • 20 листопада у Мінрегіоні відбудеться круглий стіл з питань реконструкції застарілого житлового фонду
  опубліковано 19 листопада 2017

  19
  листопада

  19:22

  неділя
  Додати в календар 2017-11-19 19:22:13 2020-07-06 09:58:11 Europe/Kiev 20 листопада у Мінрегіоні відбудеться круглий стіл з питань реконструкції застарілого житлового фонду Event organizer. event@organizer.email

  20 листопада у Мінрегіоні під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лева Парцхаладзе відбудеться круглий стіл на тему «Зносити не можна реконструювати: де поставити кому в реновації застарілого житлового фонду?»

  Для покращення умов проживання українців та з метою комплексної реконструкції застарілого житла Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розпочало активну роботу над концепцією реновації застарілого житлового фонду.

  На круглий стіл запрошені представники Мінрегіону, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Державної іпотечної установи, Київської міської держадміністрації, Американської торговельної палати в Україні, Світового банку, ЄБРР, Офісу ефективного регулювання, а також регіональна влада, фахівці у галузі будівництва, експерти та громадськість.

  Учасники заходу обговорять необхідні зміни, які потрібно обов’язково врахувати у проекті нової Концепції.

  Місце проведення заходу: Велика зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

  Початок заходу: 15:00.

  Реєстрація учасників за тел: (044) 284-06-93 або поштою PyshnaVV@minregion.gov.ua.

  Акредитація представників ЗМІ за тел: (044) 590-47-96 або поштою press@minregion.gov.ua до 20 листопада 12:00. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ