• In English
 • 11-12 жовтня Уповноважені урядів України та Румунії розглянуть актуальний стан співпраці на прикордонних водах
  опубліковано 09 жовтня 2017

  09
  жовтня

  09:35

  понеділок
  Додати в календар 2017-10-09 09:35:55 2024-02-24 22:26:11 Europe/Kiev 11-12 жовтня Уповноважені урядів України та Румунії розглянуть актуальний стан співпраці на прикордонних водах Event organizer. event@organizer.email

  11-12 жовтня 2017 року делегація Держводагентства візьме участь у ІХ нараді Уповноважених урядів України та Румунії у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, що відбудеться у м. Негрешті-Оаш, повіт Сату-Маре (Румунія).

  Українську делегацію очолить Михайло Хорєв, перший заступник Голови Державного агентства водних ресурсів України, Уповноважений Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

  Під час наради планується розглянути актуальний стан співпраці між Румунією та Україною в галузі водного господарства на прикордонних водах за період 2012-2016 років та стан виконання рішень Протоколу VІІІ наради Уповноважених Урядів України та Румунії.

  Зокрема, будуть обговорюватись питання щодо перегляду та затвердження Положення про двостороннє співробітництво; стану впровадження діючих регламентів співробітництва за районами річкових басейнів та суббасейнів; проведення гідротехнічних робіт; затвердження Робочої програми на 2018 рік у рамках реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

  Крім того, планується розглянути питання узгодження актуалізованих Регламентів двостороннього українсько-румунського співробітництва та додатків до них і питання підготовки спільних українсько-румунських проектів, які можуть бути подані на конкурс заявок у рамках програми транскордонного співробітництва Європейської комісії та інших міжнародних фінансових джерел.

   

  Довідково

  Українсько-румунське співробітництво здійснюється на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, що була укладена 30 вересня 1997 року.  Метою Угоди є вирішення питань водного господарства на прикордонних водах у дусі добросусідства для охорони та раціонального використання прикордонних вод, попередження і зменшення шкідливого впливу та змін у стані водних ресурсів.

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ