• In English
 • 9-13 жовтня Голова Держенергоефективності візьме участь у Тижні відновлюваної енергетики та енергоефективності у Німеччині
  опубліковано 09 жовтня 2017

  09
  жовтня

  09:35

  понедiлок
  Додати в календар 2017-10-09 09:35:46 2020-07-12 00:10:49 Europe/Kiev 9-13 жовтня Голова Держенергоефективності візьме участь у Тижні відновлюваної енергетики та енергоефективності у Німеччині Event organizer. event@organizer.email

  З 9 по 13 жовтня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у Берліні (Німеччина), де візьме участь у Тижні відновлюваної енергетики та енергоефективності. 

  У ході виступу на конференції Голова Агентства презентуватиме німецькій експертній та бізнес-спільності інвестиційний потенціал впровадження проектів з енергоефективності та «чистої» енергетики в Україні. Також С.Савчук підніматиме питання перспективних шляхів співпраці України та Німеччини у цих сферах. 

  Крім цього, 11 жовтня С.Савчук відвідає лікарню «Charité Campus Virchow-Klinikum», де ознайомиться з особливостями впровадження ЕСКО-проектів у бюджетній установі. 

  12 жовтня відбудеться візит до селища Фельдхайм, мешканці якого на 100% забезпечені електроенергією та теплом з «чистих»  джерел енергії. С.Савчук проведе переговори з представниками компанії «Energie Quelle», яка інвестувала у парк відновлюваних джерел енергії у цьому селищі. Зокрема, Голова Агентства відвідає біогазову станцію, твердопаливну котельню, сонячну електростанцію, вітропарк та найбільшу в Єврові електроакумулюючу систему. 

  У зазначених заходах також візьмуть участь представники Мінекономрозвитку, Мінрегіону, Держенергоефективності та Проекту GIZ «Реформи у сфері енергоефективності в Україні».