• In English
 • 29-30 вересня Павло Клімкін перебуватиме з робочим візитом в Латвійській Республіці
  опубліковано 27 вересня 2017

  27
  вересня

  14:00

  середа
  Додати в календар 2017-09-27 14:00:45 2024-04-18 22:53:15 Europe/Kiev 29-30 вересня Павло Клімкін перебуватиме з робочим візитом в Латвійській Республіці Event organizer. event@organizer.email

  29-30 вересня 2017 р. Павло Клімкін перебуватиме з робочим візитом в Латвійській Республіці.

  У рамках Ризької конференції Павло Клімкін візьме участь у низці подіумних дискусій, зокрема разом з Віце-президентом Єврокомісії з питань євро і соціального діалогу Валдісом Домбровскісом в інтерактивній дискусії «Україна: східний форпост Європи» та з Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічюсом під час тематичної сесії «Україна: майбутні альтернативи».

  Двостороння складова українсько-латвійської співпраці буде обговорена під час переговорів Міністра Павла Клімкіна з його латвійським колегою та зустрічі з Президентом Латвії.

  У ході візиту Міністр закордонних справ України разом з Міністром освіти Латвії Карлісом Шадурскісом підпише Угоду між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки про співробітництво в сфері освіти, науки, молоді та спорту.

  Передбачається також, що Павло Клімкін відвідає Ризьку українську середню школу та зустрінеться з активом української громади Риги.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ