• In English
 • 2 жовтня Сергій Петухов проведе зустріч з родичами постраждалих та засуджених осіб за кордоном
  опубліковано 27 вересня 2017

  27
  вересня

  14:04

  середа
  Додати в календар 2017-09-27 14:04:35 2023-10-02 19:15:52 Europe/Kiev 2 жовтня Сергій Петухов проведе зустріч з родичами постраждалих та засуджених осіб за кордоном Event organizer. event@organizer.email

  2 жовтня заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов проведе зустріч з родичами постраждалих та засуджених осіб за кордоном, зокрема в Російській Федерації, громадян України, внаслідок втягнення їх у злочинну діяльність, пов'язану з незаконним обігом наркотичних засобів.

  Початок заходу: 12:00.

  У заході приймуть участь представники громадських організацій, які здійснюють заходи у сфері протидії та запобіганню торгівлі людьми.

  Під час зустрічі планується поінформувати щодо дій, які вживаються Мін'юстом для вирішення питань про повернення засуджених громадян України із-за кордону для подальшого відбування покарання в Україну, обговорення проблемних питань та надання родичам засуджених та представникам громадських організацій методично-практичних рекомендації щодо вирішення питань передачі в Україну з урахуванням міжнародних договорів та чинного законодавства України.

  Місце проведення: Київ, пров. Рильський, 10.

  Реєстрація учасників здійснюється до 18 години 28 вересня 2017 року.

  Для реєстрації необхідно заповнити форму, розміщену за посиланням: https://goo.gl/forms/mdONskbvYbqfMaLr1.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ