• In English
 • 10 вересня Нацполіція проведе акцію "Витрати хвилину - збережи життя дитини"
  опубліковано 08 вересня 2017

  08
  вересня

  09:37

  п'ятниця
  Додати в календар 2017-09-08 09:37:23 2020-07-07 00:15:43 Europe/Kiev 10 вересня Нацполіція проведе акцію "Витрати хвилину - збережи життя дитини" Event organizer. event@organizer.email

  У неділю, 10 вересня, у Києві Нацполіція, «Ла-Страда Україна» і ВГЦ «Волонтер» проведуть заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня запобігання самогубствам.

  Одна з найбільш уразливих категорій скоєння самогубств – підлітки. Саме тому,  Національною поліцією України ініційована акція «Витрати хвилину – збережи життя дитини», яка пройде в Києві за участі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла-Страда Україна» та Всеукраїнського громадського центру «Волонтер».

  В рамках заходу відбудуться майстер-класи та конкурси для підлітків. Батьки зможуть отримати спеціалізовану літературу та поради психолога щодо виховання дітей.

  У заході візьмуть участь начальник Управління ювенальної превенції Національної поліції України Лариса Зуб, а також Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла-Страда Україна» та Всеукраїнський громадський центр «Волонтер».

  Час проведення: 11.00 до 13.00

  Місце проведення: м. Київ, Софійська площа.

  Акредитація ЗМІ – електронною поштою press@police.gov.ua.