• In English
 • 17 липня о 18:30 - трансляція засідання конкурсної комісії з відбору директора УААСП
  опубліковано 08 липня 2017

  08
  липня

  18:30

  субота
  Додати в календар 2017-07-08 18:30:27 2024-05-29 20:02:27 Europe/Kiev 17 липня о 18:30 - трансляція засідання конкурсної комісії з відбору директора УААСП Event organizer. event@organizer.email

  Сьогодні, 17 липня, о 18:30 відбудеться засідання конкурсної комісії, яка обиратиме генерального директора державної організаціїУкраїнське агентство з авторських та суміжних прав”.

  Прийом документів від кандидатів завершився 26 червня, і сьогодні конкурсна комісія з представників Мінекономрозвитку проведе співбесіди з 7 кандидатами.

  Дивитися засідання у прямому ефірі можна за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw

  Кандидат на посаду генерального директора повинен добре володіти принципами корпоративного управління, бюджетування та стратегічного планування; мати бачення щодо перспектив розвитку сфери колективного управління; знати основи економіки, менеджменту, маркетингу, володіти лідерськими компетенціями, стратегічним баченням та організаційним лідерством. Відбір буде здійснюватися за цими критеріями.

  Довідково

  Українське агентство з авторських та суміжних прав” - це українська державна організація колективного управління, що спеціалізується на зборі і виплаті авторської винагороди (роялті). Основним завданням організації є управління на колективній основі і захист майнових авторських прав українських і зарубіжних авторів на території України.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ