• In English
 • 23 червня - семінар у м. Чернігів "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
  опубліковано 17 червня 2017

  17
  червня

  09:45

  субота
  Додати в календар 2017-06-17 09:45:21 2024-03-04 13:22:13 Europe/Kiev 23 червня - семінар у м. Чернігів "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ" Event organizer. event@organizer.email

  23 червня у Чернігові за ініціативи Агентства відбудеться семінар на тему «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».

  Мета полягає у роз’ясненні механізму та переваг укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту.

  Під час семінару ЕСКО-інвестори поділяться власним досвідом роботи за ЕСКО-договором та розкажуть як швидко повертають інвестиції, вкладені у модернізацію закладів бюджетної сфери.

   

  Ключові питання семінару:

  ·         Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017

  ·         Енергоменеджмент у бюджетній сфері: Реалії енергоефективності без капіталовкладень.

   

  Основні спікери семінару:

  ·         Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності.

  ·         Павло Ладецький – начальник Управління енергетичного  менеджменту та стандартизації Держенергоефективності

   

  Час проведення заходу: з 09:45 по 12:00.

   

  Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зала №1, 2 поверх

   

  Організатори заходу: Держенергоефективності, Чернігівська обласна державна адміністрація, Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні.

  Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.

  За більш детальною інформацією щодо заходу можна звертатися до Управління ЖКГ Чернігівської ОДА – (0462) 777-233, dgkg_go@cg.gov.ua.

  Акредитація ЗМІ на семінари відбувається до 17:30 22 червня за тел.: (044) 590-59-65 та saeepressa@gmail.com.

   

  Довідково:

  Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Ф.Еберта в Україні  проводить цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів у регіонах України, присвячених питанню впровадження ЕСКО-механізму та енергоменеджменту в бюджетній сфері.

   

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ