• In English
 • 23 червня - семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики в Одеській області
  опубліковано 17 червня 2017

  17
  червня

  12:15

  субота
  Додати в календар 2017-06-17 12:15:58 2020-04-04 16:28:23 Europe/Kiev 23 червня - семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики в Одеській області Event organizer. event@organizer.email

  Економічні переваги реалізації проектів з виробництва «чистої» енергії в Одесі та Одеській області, джерела їхнього фінансування, державну підтримку та ще низку актуальних питань презентуватимуть представники Держенергоефективності та експерти під час семінару «Поширення досвіду заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку сфери відновлюваної енергетики», який відбудеться 23 червня в Одесі.

  Захід такого характеру проводиться за ініціативи Держенергоефективності та за підтримки Українсько-данського енергетичного центру і стане завершальним у циклі інформаційно-роз’яснювальних семінарів в регіонах України.  

  Перед початком семінару відбудеться огляд модульної твердопаливної котельні, яка використовує в якості палива пелети з лушпиння соняшника та забезпечує теплом Одеський обласний центр психічного здоров’я. Щороку така котельня заміщуватиме до 300 т м3 газу.

  Мета – продемонструвати переваги проектів з виробництва енергії «не з газу» та переконати місцеві громади у тому, що за цими проектами – економічне зміцнення міст та регіону загалом.

  Ключові питання семінару:

  ·        Особливості виробництва теплової та електричної енергії з альтернативних джерел;

  ·        Гарантії від держави та економічні стимули.

  ·        Джерела фінансування «зелених» проектів.

  ·        Міжнародний досвід.

  Основні спікери семінару:

  ·        Сергій Савчук – Голова Держенергоефективності

  ·        Максим Степанов – Голова Одеської обласної державної адміністрації

  ·        Анатолій Урбанський – Голова Одеської обласної ради

  ·        Андерс Крістенсен – головний радник Українсько-Данського енергетичного центру.

  Крім того, перед семінаром заплановано проведення прес-конференції Голови Держенергоефективності Сергія Савчука в приміщенні Одеської облдержадміністрації.

  Час та місце проведення:

  -        09:30-10:30 - огляд твердопаливної котельні та брифінг (м. Одеса, пр. Шевченка, 4 – вул. Академіка Воробйова, 9.)

  -        11:00-12:00 – прес-конференція  у сесійній залі Одеської ОДА (м. Одеса, пр. Шевченка, 4)

  -        11:30-14:45 – семінар у сесійній залі Одеської ОДА (м. Одеса, пр. Шевченка, 4).

  Організатори заходу: Держенергоефективності, Одеська обласна державна адміністрація та обласна рада, Одеська міська рада, Українсько-данський  енергетичний центр.

  Програма семінару за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ODESSA_23_06_2017_2_0.pdf

  Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході представників органів влади, профільних асоціацій, міжнародних експертів, виробників теплової та електричної енергії із відновлюваних джерел енергії, потенційних інвесторів, представників агрохолдингів та компаній, а також всіх зацікавлених.

  Для реєстрації на семінари необхідно заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/forms/AwXSaIynVFmGv30l2.

  У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь до Анни Жукової (Департамент відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Держенергоефективності) за тел.: (044) 590-54-09 та e-mail: saee5905409@gmail.com.

  Акредитація ЗМІ на огляд котельні, прес-конференцію та семінар відбувається до 17:30 22 червня за тел.: 097-59-67-088, (044) 590-59-65 та saeepressa@gmail.com.

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ