• In English
 • 25 січня - нагородження переможців Всеукраїнського творчого конкурсу серед учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

  25
  січня

  11:00

  12:00

  вівторок

  У вівторок, 25 січня, об 11.00 голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, перший заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова візьме участь в урочистому нагородженні переможців та призерів Всеукраїнського творчого конкурсу «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього» серед учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

  Подія відбудеться за участі представників Міністерства молоді та спорту, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Офісу Координаторки системи ООН в Україні, Малої академії наук, Асоціації міст, авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України”, культурних, наукових та спортивних кіл.

  Захід проходитиме в рамках відзначення 75-річчя Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).

  Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію на захід для представників ЗМІ за посиланням: https://forms.gle/WKSwN3LaAoSeedmFA

  Завершення акредитації: 09.00 25 січня.

  Місце проведення: Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ (Київ, вул.Велика Житомирська, 2).

  Підтвердження акредитації буде надіслане на пошту, яку Ви вкажете у формі.

  Прохання мати при собі паспорт (або документ у додатку «Дія»), дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією) та засоби індивідуального захисту.

  Представники ЗМІ, які не отримали підтвердження акредитації, не зможуть взяти участь у заході.

  Довідково

  20 грудня 2021 року було підбито підсумки першого Всеукраїнського творчого конкурсу «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього», який проводився серед учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО. 

  Метою конкурсу, присвяченого 75-річчю діяльності ЮНЕСКО, було поширення принципів і цінностей Організації серед дітей та юнацтва, а також виховання відповідального ставлення учасників до навколишнього середовища, один до одного і до своєї Батьківщини. 

  На конкурс надійшли роботи з 42 Асоційованих шкіл ЮНЕСКО з усіх регіонів території України. 

  Учні 8-11 класів мали можливість позмагатися у творчих здібностях у трьох номінаціях: малюнок, есе та відеофільм. Всього на Конкурс було представлено 22 відеофільми, 36 есе і 30 малюнків.