• In English
 • 25 листопада НКЦПФР та Держлісагентство підпишуть партнерський меморандум
  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, опубліковано 24 листопада 2021

  25
  листопада

  09:00

  10:00

  четвер

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) та Державне агентство лісових ресурсів України (Держлісагентство) підпишуть меморандум про співпрацю.

  Захід пройде 25 листопада 2021 року о 9:00 за адресою: вул. Шота Руставелі, буд. 9-А, м. Київ (офіс Державного агентства лісових ресурсів України). Зустріч відбудеться з урахуванням правил посиленого карантину, який запроваджений в Києві.

  Планується, що разом із підписанням Голова НКЦПФР Руслан Магомедов і Голова Держлісагентства Юрій Болоховець дадуть відповіді на запитання ЗМІ про перші результати нового формату торгівлі деревиною – на товарних біржах, а також про перспективи розвитку цього сегменту.

  Зареєструватись для участі можна, написавши листа на адресу press@nssmc.gov.ua, або за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1UmhS342x04wOaf_iKJsMIeHpuaDQ8mQnxTyr00S7_rA/edit.

  Нагадаємо, починаючи з 1 липня 2021 року торгівля стандартизованими товарами (зерно, деревина, паливо тощо) перейшла на ліцензовані біржові майданчики. За їхнє ліцензування відповідає регулятор - Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.