• In English
 • 25-27 квітня Мінмолодьспорту запрошує студентів з Черкаської, Чернігівської, Кіровоградської і Київської областей та міста Києва до участі у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі
  опубліковано 21 березня 2018

  25
  квітня

  09:00

  середа
  27
  квітня

  18:00

  п'ятниця
  м. Черкаси

  Посольство Литви в Україні, яке виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького запрошують студентів, які цікавляться політикою безпеки, з Черкаської, Чернігівської, Кіровоградської і Київської областей та міста Києва взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, що відбудеться 25-27 квітня 2018 року у Черкасах (запрошення українською, англійською).

  Партнери Форуму - Представництво НАТО в Україні, Міністерство молоді і спорту України, Міністерство освіти і науки України.

  Студенти матимуть можливість ознайомитись з міжнародною політикою та політикою безпеки, обмінятись думками з українськими та іноземними експертами про безпекову ситуацію і перспективи у регіоні.

  Ознайомитися з проектом програми Форуму можна ТУТ.

  Звертаємо Вашу увагу, що організатори Форуму сплачують витрати за харчування для всіх студентів, а також проїзд та проживання для студентів, які не проживають у Черкасах.

  Мови Форуму: англійська, українська, російська.

  Заявки на участь у Форумі приймаються до 2 квітня 2018 року включно.

  Вимоги до студентів - учасників Форуму:

  - добре знання англійської мови;

  - зацікавленість питаннями міжнародних відносин, політики безпеки;

  - місце навчання: Черкаський, Кіровоградський, Київський і Чернігівський регіони та м. Київ.

  ЗАЯВКУ ДЛЯ УЧАСТІ У ФОРУМІ МОЖЕТЕ ЗАПОВНИТИ ТУТ.