• In English
 • 22 березня у Парламенті відбудеться круглий стіл щодо об’єднання зусиль держави та громадськості в боротьбі з туберкульозом
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 21 березня 2018

  22
  березня

  16:30

  19:30

  четвер
  м. Київ, вул. Грушевського, 5

  22 березня 2018 року о 18.30 будівлю Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) підсвітять червоним світлом. На стінах Парламенту з’явиться заклик «Подолаємо туберкульоз разом» - на знак об’єднання зусиль державних та громадських організацій у боротьбі з туберкульозом.

  Перед початком акції, о 16.30, Парламентська платформа боротьби з туберкульозом за підтримки партнерів організовує в приміщенні ВРУ круглий стіл для консультацій з громадськістю щодо напрацювання рекомендацій до політичної заяви України з питань туберкульозу, яка буде оприлюднена у вересні цього року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

  Після завершення круглого столу та до старту «підсвітки» перед центральним входом до будівлі Парламенту о 18.30 відбудеться прес-брифінг, участь у якому візьмуть:

  Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров'я України.

  Сергій Кіраль, народний депутат України, Голова Парламентської платформи боротьби з туберкульозом.

  Володимир Курпіта, генеральний директор Центру громадського здоров'я МОЗ України.

  Сергій Філіппович, директор департаменту лікування, закупівель та управління поставками МБФ «Альянс громадського здоров'я».

  Дмитро Шерембей, голова координаційної ради БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

  Ольга Клименко, громадська активістка, людина, що перемогла туберкульоз.

  Джеймс Малар, команда підтримки країн та спільнот для впливу, Stop TB Partnership.

  Вперше міжнародна інформаційна кампанія з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводиться в Україні на такому рівні. Акція «Хай засяє світ, вільний від туберкульозу» (Light up the world for TB) започаткована міжнародним партнерством «Зупинимо туберкульоз» (Stop TB Partnership) та проводиться в цьому році під гаслом «Шукаємо лідерів для звільнення світу від туберкульозу. Ви можете творити історію. Подолаємо ТБ».

  Акредитація на прес-брифінг та підсвітку о 18.30 – необов’язкова. Акредитація на круглий стіл: Олеся Матусевич, тел: 097-430-53-40, yulianovna1@gmail.com (вхід за картками акредитації через 1-й під’їзд).