• In English
 • 24 березня відбудеться сніданок-дискусія "Боротьба з домашнім насильством - крок вперед!"
  опубліковано 15 березня 2017

  15
  березня

  10:05

  середа
  Додати в календар 2017-03-15 10:05:12 2024-02-24 08:17:30 Europe/Kiev 24 березня відбудеться сніданок-дискусія "Боротьба з домашнім насильством - крок вперед!" Event organizer. event@organizer.email

  24 березня відбудеться сніданок-дискусія «Боротьба з домашнім насильством – крок вперед!»

  У рамках заходу відбудеться презентація Поліцейської мережі протидії домашньому насильству – нової ініціативи Міністерства внутрішніх справ, спрямованої на протидію домашньому насильству та створення нової комплексної системи захисту постраждалих.

  Участь у заході візьмуть заступник Міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва, заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, старша спеціалістка IREX з гендерних питань Шейла Скотт, а також провідні спеціалісти з питань гендеру з українських та міжнародних організацій.

  Початок: о 09:00. Брифінг для ЗМІ відбудеться об 11:00.

  Після презентації відбудеться інтерактивна панельна дискусія, що стосуватиметься тем ідентифікації постраждалих та забезпечення захисту незахищених верств населення, що належать до груп ризику. Окрім цього, обговорюватиметься питання застосування міжнародного досвіду у сфері протидії домашньому насильству і відповідних практик в діяльності правоохоронних органів. 

  Після завершення дискусії відбудеться сесія запитань-відповідей для представників ЗМІ.

  Адреса: Музей Івана Гончара, вул. Лаврська, 19, Київ.

  Акредитація за телефоном:  (044)256-15-30 та електронною поштою pressa@mvs.gov.ua.