• In English
 • 24 березня відбудеться прес-конференція "Всесвітній день боротьби з туберкульозом: нові ліки та нова надія для пацієнтів зі складними формами туберкульозу"
  опубліковано 15 березня 2017

  15
  березня

  10:15

  середа
  Додати в календар 2017-03-15 10:15:15 2024-07-14 04:45:02 Europe/Kiev 24 березня відбудеться прес-конференція "Всесвітній день боротьби з туберкульозом: нові ліки та нова надія для пацієнтів зі складними формами туберкульозу" Event organizer. event@organizer.email

  24 березня 2017 року відбудеться прес-конференція «Всесвітній день боротьби з туберкульозом: нові ліки та нова надія для пацієнтів зі складними формами туберкульозу». 

  На заході буде анонсовано впровадження бедаквіліну — препарату  нового покоління для лікування туберкульозу з розширеною резистентністю, що вперше буде доставлений в Україну.

  Учасники:

  Оксана Сивак, заступник Міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції;

  Джордж Кент, заступник Голови дипломатичної місії США в Україні;

  Наталія Нізова, генеральний директор ДУ «Центр громадського здоров’я України»;

  Катерина Гамазіна, Голова представництва PATH в Україні;

  Василь Мельник, заступник директора Інституту фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г. Яновського;

  Масуд Дара, керівник відділу з питань туберкульозу Європейського регіонального бюро ВООЗ.

  Початок прес-конференції: 10:15.

  Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

  Після закінчення прес-конференції представники ЗМІ та пацієнтських організацій запрошуються відвідати Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського НАМН України(вул. Амосова, 10). Про бажання взяти участь у візиті Інституту, будь ласка, повідомте заздалегідь при акредитації. Всім учасникам візиту відділення хворих на мультирезистентний туберкульоз будуть видані респіратори та бахіли.

  Акредитація: Олена Лаба, тел. (063)405-85-20, e-mail: OLABA@PATH.ORG

   

  Автор: 24 березня відбудеться прес-конференція "Всесвітній день боротьби з туберкульозом: нові ліки та нова надія для пацієнтів зі складними формами туберкульозу"