• In English
 • 22 лютого у Генеральному штабі розпочнеться оперативний збір керівного складу
  опубліковано 17 лютого 2017

  17
  лютого

  11:20

  п'ятниця
  Додати в календар 2017-02-17 11:20:44 2020-07-06 09:49:43 Europe/Kiev 22 лютого у Генеральному штабі розпочнеться оперативний збір керівного складу Event organizer. event@organizer.email

  У Генеральному штабі Збройних Сил України розпочався оперативний збір керівного складу під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка.

   

  22 лютого частина заходу буде відкритою для преси.

  Представникам ЗМІ, які бажають взяти участь у заході, за довідками та акредитацією звертатися за телефонами Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України: (044) 454-42-55 (або надсилати заявки на акредитацію на електронну адресу: pressa@mil.gov.ua з поміткою «акредитація» та зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові журналіста, назви видання, контактного телефону).

  Акредитація обов’язкова і триватиме до 17.00  21 лютого 2017 року.

  Збір акредитованої преси об 11.20 22 лютого на КПП Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (м. Київ, проспект Повітрофлотський, 28, напроти Солом’янської площі та парку ім. Островського).

  Допуск на територію, де відбуватиметься збір керівного складу Генерального штабу Збройних Сил України, здійснюватиметься виключно за списками акредитації. Кількість місць для преси є обмеженою.

   

  До проведення оперативного збору залучаються керівний склад органів військового управління, командувачі видами Збройних Сил та оперативних командувань, командири бойових частин та з’єднань.

  Під час цього планового заходу розглядається широке коло питань щодо підвищення ефективності Збройних Сил України та зміцнення обороноздатності Української держави. 

  Як очікується, участь в оперативному зборі візьме вище військово-політичне керівництво країни.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ