• In English
 • 21 лютого відбудеться підписання Меморандуму між Міністерством молоді та спорту, громадською організацією "Родина Героїв Небесної Сотні" та громадською організацією "Відкриті можливості"
  опубліковано 16 лютого 2017

  16
  лютого

  17:03

  четвер
  Додати в календар 2017-02-16 17:03:55 2020-05-31 07:23:04 Europe/Kiev 21 лютого відбудеться підписання Меморандуму між Міністерством молоді та спорту, громадською організацією "Родина Героїв Небесної Сотні" та громадською організацією "Відкриті можливості" Event organizer. event@organizer.email

  21 лютого відбудеться підписання Меморандуму між Міністерством молоді та спорту, громадською організацією “Родина Героїв Небесної Сотні” та громадською організацією “Відкриті можливості”.

  Підписанти співпрацюватимуть задля ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, зокрема, щодо запровадження конкурсу для молоді імені Героя Небесної Сотні Дмитра Максимова.

  Також планується спільна діяльність у напрямах розвитку національно-патріотичного виховання, реалізації ініціатив молоді та дітей для розвитку української ідентичності та самовдосконалення молодого покоління.

  Учасниками підписання стануть Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович, голова ГО “Родина Героїв Небесної Сотні” Володимир Бондарчук і голова ГО “Відкриті можливості” Володимир Бульба.

  Початок заходу о 16:00

  Місце проведення: м. Київ, вул. Еспланадна, 42 (каб. 313, ІІІ поверх Міністерства молоді та спорту).

  Додаткова інформація та акредитація представників ЗМІ за телефоном: (044) 289-95-05.