• In English
 • 3 лютого у ДРС відбудеться громадське обговорення проектів постанов змін до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів
  опубліковано 30 січня 2017

  30
  січня

  12:00

  понедiлок
  Додати в календар 2017-01-30 12:00:22 2020-07-06 09:46:24 Europe/Kiev 3 лютого у ДРС відбудеться громадське обговорення проектів постанов змін до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів Event organizer. event@organizer.email

  3 лютого о 12:00 відбудеться громадське обговорення проектів постанов КМУ «Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

  Модератором заходу виступить Голова ДРС Ксенія Ляпіна.

  У заході візьмуть участь представники всеукраїнських галузевих об’єднань та учасники ринку пасажирських автомобільних перевезень, представники зацікавлених центральних органів виконавчої влади, ЗМІ. 

  Планується обговорити проекти постанов КМУ, розробником яких є Мінінфраструктури. Документами передбачається спрощення відкриття та закриття автостанцій, спрощення умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування та інше.

  Мета заходу – обговорення змісту проектів постанов з метою збалансування інтересів усіх учасників ринку пасажирських автомобільних перевезень.

  Захід відбудеться у приміщенні Державної регуляторної служби України за адресою: вул. Арсенальна, 9/11.

  Реєстрація учасників починається з 11:30.

  Щодо участі: 285-03-72,  2306@dkrp.gov.ua , Олена Васильківська

  Акредитація ЗМІ: 096-784-74-17,  irina _ ilieva@ukr.net , Ірина Ільєва.

   

   

  Автор: ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ