• In English
 • 3 лютого відбудеться церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт "Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді"
  опубліковано 30 січня 2017

  30
  січня

  13:30

  понедiлок
  Додати в календар 2017-01-30 13:30:46 2020-05-29 07:55:46 Europe/Kiev 3 лютого відбудеться церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт "Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді" Event organizer. event@organizer.email

  3 лютого о 13:30 у Малому залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка (Київ, вул. Мельникова, 36/1) буде проходити Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» та публічний перегляд кращих робіт конкурсу.

  У церемонії візьмуть участь та вручать призи переможцям конкурсу Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, а також представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», Центру документації та інформації НАТО, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України.

  17 переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» буде нагороджено за підсумками конкурсу заохочувальними поїздками до Штаб-квартири НАТО (м. Брюссель), Литовської Республіки та цінними подарунками.

  Організатори зазначають, що конкурс проводився задля мотивації молодих українців дізнатись більше про НАТО – відкрити сторінку Альянсу й ознайомитися з діяльністю, завданнями та цінностями цієї організації. Непередбачувано велика кількість робіт свідчить, що не тільки досягнуто основної мети, а й про те, що українські учні та студенти дійсно зрозуміли: НАТО – це не тільки оборона та зброя, це – солідарність, консенсус і довіра, які будуються на демократичних цінностях.

  Переможці і призери представлять свої фото-, відеороботи, з якими вони перемогли серед близько 600 учасників конкурсу з усіх регіонів України (учні загальноосвітніх, позашкільних, студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів, громадських організацій).

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ