• In English
 • 13 грудня в Києві відбудеться форум "Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці"
  опубліковано 10 грудня 2016

  10
  грудня

  10:00

  субота
  Додати в календар 2016-12-10 10:00:41 2020-08-07 19:16:01 Europe/Kiev 13 грудня в Києві відбудеться форум "Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці" Event organizer. event@organizer.email

  13 грудня в Києві відбудеться форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці».  Мета Форуму - створити майданчик для діалогу між компаніями та активною молоддю з питань покращення працевлаштування і створення робочих місць, за рахунок WOW-рішень.

  Форум організовано Міністерством молоді та спорту України, Центром «Розвиток КСВ», Київським молодіжним Центром та Фондом народонаселення ООН в рамках Ініціативи "Український Пакт заради молоді – 2020".

  Програма Форуму включатиме:

  - презентація дослідження «Навички для України 2030: погляд бізнесу»;

  - обмін ідеями та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнес-молодь;

  - майстер-класи від компаній з розвитку навичок.

  Планується участь:

  Керівництво Міністерства молоді та спорту;

  Ганна Старостенко, Заступник голови КМДА;

  Каспар Пік, Представник Фонду народонаселення ООН в Україні та Директор Фонду народонаселення ООН в Білорусії.

  Час проведення:10.00-18.00 (HUB 4.0, пров. Ярославський, 1/3)

  З будь-яких питань щодо реєстрації та Форуму: Тарас Деркач, Центр "Розвиток КСВ", td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

  Український Пакт заради Молоді-2020 має на меті об’єднання зусиль компаній, держави, освіти з метою працевлаштування молодих людей. Це продовження Європейської ініціативи. Організації, що підписали пакт: Нестле в Україні, Байєр в Україні, Метлайф, Сингента, Укртелеком, Платинум банк, ДТЕК, EY, КПМГ, Київстар, Кока-Кола, 1+1 медіа, Небесна криниця, Delta M Group, Kreston GCG, Укрсиббанк, Ашан, ЛеруаМерлен, GMS, ЮФ EternaLaw, lifecell, KEEPSOLID, Кредобанк, Ензим, Львівської філія НТКУ «Львівська регіональна дирекція», Прикарпаттяобленерго, ТОВ АГРАНАФРУТ, ТОВ Інженерно-технічна компанія "Автоматик груп", Філія Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк», ТОВ Порта Уан, ТОВ "МАЙНДКЕЙ", UNFPA, Державна служба зайнятості.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ