• In English
 • 8 грудня у МОН - прес-конференція щодо підсумків співпраці у рамках програми допомоги Уряду Чеської Республіки
  опубліковано 04 грудня 2016

  04
  грудня

  09:30

  неділя
  Додати в календар 2016-12-04 09:30:17 2020-05-27 16:29:59 Europe/Kiev 8 грудня у МОН - прес-конференція щодо підсумків співпраці у рамках програми допомоги Уряду Чеської Республіки Event organizer. event@organizer.email

  8 грудня в Міністерстві освіти і науки України відбудеться спільна прес-конференція заступника Міністракерівника апарату МОН Романа Греби та заступника Міністра закордонних справ Чеської Республіки Якуба Дюрра щодо підсумків співпраці у рамках програми допомоги Уряду Чеської Республіки «Модернізація державної системи освіти в Україні».

  Ключовими проектами програми, що реалізовувалися спільно Міністерством освіти і науки України та Чеською агенцією розвитку (виконавцем проекту з чеської сторони) протягом 2014-2016 рр. є: надання технічної допомоги переміщеним закладам та установам освіти; підтримка впровадження освітніх реформ в Україні; передача кращого досвіду управління навчальним закладом та міжнародного співробітництва для Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди; навчальна програма з підтримки розвитку університетського самоврядування та міжнародної мобільності в університетах України; підтримка гармонізації аграрних університетів відповідно до Болонських принципів простору вищої освіти.

  Загалом бюджет програми складає близько 2 мільйонів євро (це майже  57 млн гривень).

  Учасники прес-конференції також поділяться планами щодо подальшої співпраці між Україною та Чеською Республікою в напрямку реформування української освіти.

  Початок заходу: о 9:30.

  Місце проведення заходу: зала колегії Міністерства освіти і науки України (м. Київ, проспект Перемоги, 10).

  Акредитація журналістів за телефонами: (044) 481-3262.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ