• In English
 • 6-7 грудня Павло Клімкін здійснить візит до Брюсселя та візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ
  опубліковано 03 грудня 2016

  03
  грудня

  17:00

  субота
  Додати в календар 2016-12-03 17:00:13 2020-04-08 11:30:16 Europe/Kiev 6-7 грудня Павло Клімкін здійснить візит до Брюсселя та візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ Event organizer. event@organizer.email

  6-7 грудня Міністр закордонних справ  України Павло Клімкін перебуватиме з робочим візитом у Брюсселі.

  У перший день візиту П.Клімкін проведе низку зустрічей у Європейському Парламенті, а 7 грудня відвідає штаб-квартиру НАТО для участі у заходах Альянсу на рівні керівників зовнішньополітичних відомств.

  Павло Клімкін візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО і засіданні Північноатлантичної ради у форматі контрибуторів місії НАТО в Афганістані «Рішуча підтримка», а також проведе переговори з Генсекретарем НАТО Єнсом Столтенбергом та низку двосторонніх зустрічей з міністрами закордонних справ держав-членів Альянсу.

  До уваги ЗМІ: під час візиту до штаб-квартири НАТО Міністр закордонних справ України П.Клімкін проведе брифінг для представників ЗМІ.

  Брифінг відбудеться 7 грудня ц.р., об 11:20 за брюссельським часом.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ