• In English
 • 8 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться міжнародна конференція "Шлях до миру: людський вимір"
  опубліковано 04 грудня 2016

  04
  грудня

  11:00

  неділя
  Додати в календар 2016-12-04 11:00:02 2020-07-13 19:07:17 Europe/Kiev 8 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться міжнародна конференція "Шлях до миру: людський вимір" Event organizer. event@organizer.email

  8 грудня з 11:00 до 17:00 у приміщенні НКММК «Мистецький арсенал» відбудеться міжнародна конференція «Шлях до миру: людський вимір», яку організовує Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, а також НКММК «Мистецький арсенал».

  Захід присвячено обговоренню міжнародних практик та можливостей для України у відновленні миру невійськовими засобами, зокрема, за допомогою соціального діалогу, культури, освіти та ЗМІ. Очікується більше 200 українських та іноземних учасників заходу, серед якихпредставники органів влади, міжнародних організацій та дипкорпусу, експерти з розбудови миру, представники неурядових організацій, діячі культури та освіти, представники мас-медіа тощо.

  «Це перша в Україні дискусія високого рівня на тему технологій розбудови миру та дивідендів від миру для суспільства та держави. Напевно, вона мала відбутися ще 2 роки тому, бо дуже важливо не зволікати з таким діалогом, залучаючи до нього більше людей – і в Києві, і на місцях. Конфлікти в інших точках світу засвідчили вирішальну роль журналістів, освітян, культурних діячів та пересічних громадян у врегулюванні та постконфліктному відновленні. На часі під цим кутом зору подивитися і на ситуацію в Україні», — заявив Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

  У роботі конференції візьмуть участь запрошені іноземні експерти:

  • Анна Гесс Саргсян (Anna Hess Sargsyan) — старший координатор програм Центру досліджень безпеки Швейцарської вищої технічної школи Цюріха. Анна має значний професійний досвід у врегулюванні конфліктів та забезпеченні інклюзивності мирного процесу, особливо на Південному Кавказі та в інших країнах-членах ОБСЄ;

  • Анне Аллінг (Anne Alling) — датський журналіст-фрілансер, яка спеціалізується на репортажах з «гарячих точок» Близького Сходу, зокрема Лівії, Палестини та Іраку. Анне має великий досвід у висвітленні гуманітарних наслідків бойових дій, наприклад, масового переміщення людей внаслідок вторгнення бойовиків ІДІЛ в Ірак. Вона також є співзасновником проекту The War Zone Freelance Exhibition, присвяченого роботі журналістів-фрілансерів у зонах збройних конфліктів.

  Конференція є частиною ширшої ініціатививиставкового проекту «Як тебе звати?», присвяченого соціальній інтеграції сімей переселенців та їхніх дітей. Виставка є спільною ініціативою Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), FILM.UA, StarLightMedia, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та НКММК «Мистецький арсенал». Проект з 10 по 25 грудня об’єднає в «Мистецькому арсеналі» мультимедійну виставку, публічні лекції, мистецькі вистави, показ фільмів та інші заходи.

  Інформація для ЗМІ: для реєстрації на конференцію, а також за додатковою інформацією прохання звертатися за телефоном (097) 38 97 943 або на електронну пошту: press@mtot.gov.ua

  Автор: МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ