• In English
 • 8 грудня Міністерство оборони України розпочинає курси підвищення медійної компетенції для українських журналістів з питань висвітлення проблематики АТО
  опубліковано 04 грудня 2016

  04
  грудня

  12:00

  неділя
  Додати в календар 2016-12-04 12:00:53 2020-08-13 09:42:12 Europe/Kiev 8 грудня Міністерство оборони України розпочинає курси підвищення медійної компетенції для українських журналістів з питань висвітлення проблематики АТО Event organizer. event@organizer.email

  На даний час до Міністерства оборони надійшло понад 250 заявок від представників цивільних засобів масової інформації, які виявили бажання взяти участь у курсах.

  «Заняття проводитимуться у складі шести навчальних груп під час триденних сесій і триватимуть до 28 грудня. На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбудеться теоретичний етап курсу, а на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна» пройдуть практичні заняття», – повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Оксана Гаврилюк під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

  Під час курсу представники ЗМІ ознайомляться зі структурою, функціями і завданнями сектору безпеки і оборони України, нормативно-правовою базою Збройних Сил, військовою термінологією, порядком взаємодії представників ЗМІ з офіцерами прес-структур в АТО, а також візьмуть участь у практичних заняттях з тактичної медицини, правил поводження з вибухонебезпечними предметами та правил поведінки представників ЗМІ у зоні конфлікту.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ