• In English
 • 2–4 грудня у Києві проходить Всеукраїнський молодіжний аерокосмічний форум «Україна космічна»
  опубліковано 01 грудня 2016

  01
  грудня

  10:00

  четвер
  Додати в календар 2016-12-01 10:00:00 2020-08-14 09:09:21 Europe/Kiev 2–4 грудня у Києві проходить Всеукраїнський молодіжний аерокосмічний форум «Україна космічна» Event organizer. event@organizer.email

  2–4 грудня 2016 року в Києві проходить Всеукраїнський молодіжний аерокосмічний форум «Україна космічна».

  Відкриття Форуму та прес-конференція відбудеться 3 грудня 2016 р. о 10:00 у приміщенні Київського міського планетарію (вул. Велика Васильківська, 57/3).

  Організатори заходу - Міністерство молоді та спорту України у співпраці з департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації за участі Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання «Сузір'я».

  Мета Форуму – утвердження національно-патріотичної самосвідомості; формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості; поширення інформації про досягнення українців та їх внесок у скарбницю світової цивілізації, зокрема у сфері науки та космонавтики; популяризація серед молоді ідей аерокосмічної просвітницької діяльності, спрямованої на розвиток особистості та реалізації її інтелектуального, творчого, фізичного потенціалу на благо України.

  У відкритті "України космічної" візьме участь заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

  Програмою передбачається низка заходів:

  ∙екскурсія до шкільного музею історії та розвитку космонавтики;

  ∙ майстер-класи з науково-технічної та прикладної творчості на космічну та національно-патріотичну тематику; ∙виставкова експозиція;

  ∙ презентації підприємств космічної галузі;

  ∙ презентації вищих навчальних закладів, які готують фахівців для ракетно-космічної галузі;

  ∙ конференція колективних членів і регіональних представництв молодіжних громадських організацій;

  ∙ святковий концерт;

  ∙ зустрічі з учасниками АТО та з різними цікавими людьми.

  У Форумі братимуть участь: представники Мінмолодьспорту; перший космонавт України, Герой України Л. К. Каденюк; конструктор проекту «Морський старт», Герой України В. Р. Команов; народний художник України А. В. Гайдамака; народний артист України А. М. Матвійчук; ветерани аерокосмічної галузі, керівники провідних підприємств; представники вузів, які готують відповідних фахівців.

   

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ