• In English
 • 2 грудня Лілія Гриневич візме участь у презентації книги Кена Робінсона та Лу Ароніки "Школа майбутнього"
  опубліковано 30 листопада 2016

  30
  листопада

  18:30

  середа
  Додати в календар 2016-11-30 18:30:02 2020-04-10 00:39:56 Europe/Kiev 2 грудня Лілія Гриневич візме участь у презентації книги Кена Робінсона та Лу Ароніки "Школа майбутнього" Event organizer. event@organizer.email

  2 грудня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у презентації книги Кена Робінсона та Лу Ароніки «Школа майбутнього».

  «Дуже важливо, щоб більше книжок про сучасні освітні системи та підходи у навчанні перекладались українською мовою, щоби більше людей мали змогу ознайомитися з ними. Книга Кена Робінсона «Школа майбутнього» є важливою і цікавою, адже в ній доступно розказано і про ті підходи, які застосовано у Концепції Нової української школи», - зазначила Лілія Гриневич.

  Початок заходу: о 18:30.

  Місце проведення: Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота».

  Вхід вільний.

  Довідково

  Кен Робінсон, автор книжок «Покликання», «Як знайти своє покликання» та «Освіта проти таланту» – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів, у цій книжці пропонує практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити освітню систему.

  Робінсон пропонує концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття. У цій книжці Ви знайдете безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ