• In English
 • 5 листопада Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак візьме участь у Всеукраїнській екологічній акції "Посади дерево миру"
  опубліковано 03 листопада 2016

  03
  листопада

  13:00

  четвер
  Додати в календар 2016-11-03 13:00:38 2020-08-09 05:50:10 Europe/Kiev 5 листопада Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак візьме участь у Всеукраїнській екологічній акції "Посади дерево миру" Event organizer. event@organizer.email

  5 листопада Міністр екології та природних ресурсів України  Остап Семерак з нагоди Міжнародного  дня попередження  експлуатації  навколишнього  середовища  під час війни і військових конфліктів візьме участь у Всеукраїнській екологічній акції  «Посади дерево миру».

  У рамках акції  біля  Собору Вишгородської Богородиці  УГКЦ в м. Вишгород Київської області, на знак протесту проти  впливу військових дій на довкілля,  буде висаджено хвойну та фруктову алею Миру.

  Її мета: привернути увагу суспільства до катастрофічних  соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди,  завданої  природним ресурсам.

  У заході запланована участь: вірян, жителів м. Вишгород, священнослужителів, народних депутатів України,  Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, голови Київської ОДА Олександра Горгана, міського голови м. Вишгород Олексія Момота, єпископа-помічника Київського, протосинкела Київської Архиєпархії УГКЦ  Йосипа (Міляна).

  Захід відбудеться у м. Вишгород, провулок Старосільський, 9.

  Початок о 13:00.

  Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру» організована за ініціативи Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви стартує по всій Україні. Саме цього дня у 15-ти  містах і селах, які першими приєдналися до акції, будуть висаджені алеї Миру. Акціябезстрокова і буде продовжена і в наступні роки.

  Запрошуємо всіх бажаючих українців долучитися до  екологічної акції!!

  Телефон для довідок: (097) 54 54 514 або (044) 206 31 01.