• In English
 • 5 листопада - тестування на загальні здібності кандидатів на зайняття посад до Державного бюро розслідувань
  опубліковано 03 листопада 2016

  03
  листопада

  10:30

  четвер
  Додати в календар 2016-11-03 10:30:06 2021-08-01 17:21:35 Europe/Kiev 5 листопада - тестування на загальні здібності кандидатів на зайняття посад до Державного бюро розслідувань Event organizer. event@organizer.email

  02.11.2016 | 17:04

   

  5 листопада о 10:30 розпочнеться тестування на загальні здібності  кандидатів на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Прорізна, 15 (Національне агентство України з питань державної служби).

  Відео-запис проходження тестування на  загальні здібності  буде розміщено за посиланням:

   https://www.youtube.com/channel/UCosDsJelzAlKZhGLEIRhdcw

   

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  Рішенням Конкурсної комісії

  Протокол №16 від 01.11.2016

   

  Оголошення про порядок проведення тестування загальних здібностей кандидатів

  на зайняття посад Директора, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань

   

  1.                  Згідно з Рішенням Конкурсної комісії від 11.10.2016тестування загальних здібностей кандидатів відбудеться 05.11.2016 (субота) в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби (м. Київ, вул. Прорізна, 15).

  2.                  Метою тестування загальних здібностей є отримання оцінки загальних і спеціальних здібностей кандидатів щодо вербального, математичного, абстрактного та логічного мислення, а також визначення рівня розвитку навичок, які впливають на успішність професійної діяльності.

  3.                  Участь у тестуванні беруть кандидати, які за результатами тестування на знання законодавства набрали достатню кількість балів, необхідних для допущення кандидатів до наступного етапу конкурсу (від 65 до 100 балів), відповідно до доданого списку кандидатів, запрошених на тестування загальних здібностей із зазначенням дати та часу початку тестування.

  4.                  Кандидат допускається до приміщення, де проходитиме тестування, за наявності паспорта.

  5.                  Кожен кандидату довільному порядку обирає один із шести варіантів тесту, кожен з яких містить 60 питань. Тест включає в себе питання на розуміння тексту; абстрактне мислення; логічне мислення; математичне мислення. Приклади тестових завдань оприлюднені на Урядовому порталі. Тестування здійснюється з використанням комп’ютерної техніки. Час на виконання тестових завдань на загальні здібності – 45 хвилин.

  6.                  Під час проведення тестування кандидатам забороняється користуватися інтернетом, електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками тощо, а також спілкуватися між собою. У разі порушення кандидатом порядку проведення тестування він попереджається про можливість відсторонення від подальшої участі в ньому, а в разі повторного порушення відсторонюється від подальшої участі в тестуванні, про що складається відповідний акт.

  7.                  Одразу після завершення тестування кандидат ознайомлюється із кількістю набраних ним балів. Результат тестування (кількість балів) фіксується у відомості про результати тестування та засвідчується підписами кандидата і уповноваженого представника Секретаріату Кабінету Міністрів України. Зміст тестових завдань не розголошується.

  8.                  До наступного етапу конкурсного відбору (співбесіда) допускаються всі кандидати, які пройшли тестування загальних здібностей.

  9.                  У разі, якщо кандидат вважає, що була порушена процедура тестування він може подати апеляційну скаргу. Апеляційна скарга подається члену Конкурсної комісії протягом двох годин з моменту завершення тестування та отримання кандидатом результатів не виходячи з приміщення Національного агентства України з питань державної служби. Апеляційна скарга має бути розглянута на найближчому засіданні Конкурсної комісії.

  10.