• In English
 • 1 листопада у Міноборони відбудеться брифінг щодо питань оборонного та мобілізаційного планування Збройних Сил України
  опубліковано 29 жовтня 2016

  29
  жовтня

  12:00

  субота
  Додати в календар 2016-10-29 12:00:51 2020-10-26 01:19:33 Europe/Kiev 1 листопада у Міноборони відбудеться брифінг щодо питань оборонного та мобілізаційного планування Збройних Сил України Event organizer. event@organizer.email

  1 листопада відбудеться брифінг з питань оборонного та мобілізаційного планування Збройних Сил України. Під час брифінгу йтиметься про розробку та впровадження Державної програми розвитку Збройних Сил України, організаційно-штатні зміни та комплектування резервістами військових частин і підрозділів Збройних Сил України.

  У брифінгу візьме участь заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України полковник Сергій Масловський та начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України полковник Михайло Щербина.

  Початок заходу: 12:00

  Місце проведення: Прес-центр Міністерства оборони України

  Представникам ЗМІ за довідками та акредитацією звертатися за телефонами Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України: (044) 454-42-55 або надсилати заявки на акредитацію на електронну адресу pressa@mil.gov.ua з позначкою “акредитація” та зазначенням імені та прізвища журналіста, назви видання та номера контактного телефону.

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 10.00 1 листопада!  

  Збір акредитованих журналістів – об 11.40 1 листопада на КПП Міністерства оборони України (проспект Повітрофлотський, 6).