• In English
 • 1 листопада відбудеться перше засідання Наглядової ради Проектного офісу з питань державно-приватного партнерства в інфраструктурі
  опубліковано 29 жовтня 2016

  29
  жовтня

  15:00

  субота
  Додати в календар 2016-10-29 15:00:27 2020-07-12 03:34:38 Europe/Kiev 1 листопада відбудеться перше засідання Наглядової ради Проектного офісу з питань державно-приватного партнерства в інфраструктурі Event organizer. event@organizer.email

  1 листопада відбудеться перше засідання Наглядової ради Проектного офісу з питань державно-приватного партнерства в інфраструктурі.

  До складу зазначеної Наглядової ради входять Міністр інфраструктури України, заступник Міністра інфраструктури, Президент і Головний виконавчий директору Western NIS Enterprise Fund в Україні, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, представники ГО «EasyBusinees», Міжнародної Фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції та розвитку.

  Під час першого засідання Наглядової ради Проектного офісу з питань державно-приватного партнерства в інфраструктурі планується:

  - Затвердити плани графіки пілотних проектів з концесії: Стивідорної компанії «Ольвія», Херсонського морського торговельного порту та паромного терміналу у морському торговельному порту «Чорноморськ».

  - Призначити Проектних менеджерів зазначених проектів.

  За результатами першого засідання Наглядової ради Проектного офісу з питань державно-приватного партнерства в інфраструктурі відбудеться брифінг за участю Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, Президента і Головного виконавчого директора Western NIS Enterprise Fund в Україні Ярослави З. Джонсон та інших членів наглядової ради.

  Запрошуємо представників ЗМІ!

  Початок заходу: 15:00

  Місце проведення: Міністерство інфраструктури України, проспект Перемоги, 14.

  Акредитація для ЗМІ до 13.00  1 листопада через сайт: http://mtu.gov.ua/news/27855.html