• In English
 • 11 жовтня відбудеться засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад до Державного бюро розслідувань
  опубліковано 10 жовтня 2016

  10
  жовтня

  17:41

  понедiлок
  Додати в календар 2016-10-10 17:41:39 2020-04-08 12:40:37 Europe/Kiev 11 жовтня відбудеться засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад до Державного бюро розслідувань Event organizer. event@organizer.email

  10.10.2016 | 17:41

   

  11 жовтня о 18:00 відбудеться засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, Першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань

  Місце проведення: Будинок Уряду (Зал засідань Урядових комітетів, 8 поверх), вул. Грушевського, 12/2, м. Київ.

  Акредитація ЗМІ проводиться до 17:00 11 жовтня за електронною адресою: surmak@kmu.gov.ua

  Трансляція заходу: https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw

   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань

   

   

  1.                  Питання щодо результатів розгляду звернення кандидата на посаду Директора ДБР Матіоса А.В. щодо неналежної якості та необхідності корегування і виправлення тестових завдань, а також звернення, яке надійшло на електронну пошту Конкурсної комісії від кандидата на посади у ДБР Г. Є. Петера щодо неточностей у тестових завданнях.

  Доповідачі: члени Конкурсної комісії Д. А. Монастирський, М. П. Паламарчук, Т. В. Сліпачук.

  2.                  Питання щодо результатів опрацювання звернення народного депутата України Костенко П. П. щодо надання йому скан-копій всіх документів, поданих особами, які претендують у конкурсі на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, без вилучення конфіденційної інформації з них та оприлюднення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України відомостей із зазначених документів.

  Доповідач: член Конкурсної комісії Т. В. Сліпачук.

  3.                  Питання про результати підготовки відповіді народному депутату України Костенку П. П. щодо надання йому підтверджуючої інформації про наявність вищої юридичної освіти у членів Конкурсної комісії.

  Доповідач: Голова Конкурсної комісії Р. А. Майданик.

  4.                  Питання щодо результатів розгляду скарги на рішення Конкурсної комісії, затвердженого протоколом № 10 від 21 липня 2016 року в частині недопуску до участі у конкурсі, яка надійшла від кандидата на зайняття посад у Державному бюро розслідувань О. О. Варченко.

  Доповідачі: Члени Конкурсної комісії М. П. Паламарчук, Т. В. Сліпачук.

  5.                  Питання щодо результатів розгляду листа, який надійшов від кандидата на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань В. М. Штепури.

  Доповідачі: Члени Конкурсної комісії Н. І. Севостьянова, Є. С. Дейдей.

   

  6.                  Різне.