• In English
 • 2 вересня відбудеться оголошення проведення всеукраїнського конкурсу "Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку в Україні
  опубліковано 01 вересня 2016

  01
  вересня

  11:36

  четвер
  Додати в календар 2016-09-01 11:36:19 2020-05-29 02:10:31 Europe/Kiev 2 вересня відбудеться оголошення проведення всеукраїнського конкурсу "Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку в Україні Event organizer. event@organizer.email

  2 вересня відбудеться оголошення проведення всеукраїнського конкурсу «Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку в Україні».

  У заході візьмуть участь представники Мінрегіону, Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні, Керівник проекту міжміністерської співпраці (GIZ), Директор Департаменту розвитку міста Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та реакторної безпеки  Німеччини (BMUB) та спеціаліст(GIZ).

  Початок заходу: 12:00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9.

  Акредитація ЗМІ: До 10:00 2 вересня за тел. 590-47- 96 або press@minregion.gov.ua .

   

  Довідково

  Оголошення конкурсу на найкращі проекти  міського розвитку є важливим елементом співпраці між Мінрегіоном та Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та реакторної безпеки Німеччини.  

  Ціллю конкурсу є підтримка сталого розвитку міст та їх районів, поширення ефективних  моделей співпраці між міськими адміністраціями, політичними колами, науковими установами, бізнесом та  громадянським суспільством.

  В рамках конкурсу будуть відзначені новаторські проекти та методики, які базуються на постулатах “Лейпцизької Хартії сталого європейського міста” і були успішно втілені в співпраці з мешканцями міста чи представниками громадськості протягом останніх чотирьох років.

  Право на участь у конкурсі мають українські міста та громади, а також громадські ініціативи. Вручення премій на суму 25,000 євро відбудеться в кінці року.