• In English
 • 21-22 квітня Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко візьме участь у конференції "Децентралізація влади - сучасні виклики та можливості"
  опубліковано 20 квітня 2016

  20
  квітня

  08:00

  середа
  Додати в календар 2016-04-20 08:00:04 2020-10-26 01:19:26 Europe/Kiev 21-22 квітня Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко візьме участь у конференції "Децентралізація влади - сучасні виклики та можливості" Event organizer. event@organizer.email

  21-22 квітня Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко візьме участь у Міжнародній конференції на тему: «Децентралізація влади – сучасні виклики та можливості».

  Початок заходу: 09.30.

   

  Місце проведення: м. Львів, пр. Свободи 27, «Леополіс Хол» (знаходиться у торговій галереї «Опера Пасаж», 4 поверх)

   

  Акредитація: вхід вільний/

   

  Довідково.

  Конференція проводиться Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні у партнерстві з Громадською організацією Інститут врядування/

  Метою заходу є визначення сучасних політичних, соціально-економічних і управлінських викликів в умовах децентралізації влади в Україні та обговорення перших результатів процесу об’єднання територіальних громад, а також ознайомлення з можливостями налагодження партнерських стосунків між українськими та німецькими містами і громадами.

  До участі у конференції запрошені представники урядових та неурядових організацій, а також органів місцевого самоврядування України та Німеччини.

  В рамках заходу відбудеться фахова дискусія щодо децентралізації влади в Україні.

   

  Автор: Національне агентство України з питань державної служби