• In English
 • З 18 по 22 квітня у Національному університеті оборони України проходитиме XVI Міжнародний тиждень НАТО
  опубліковано 20 квітня 2016

  20
  квітня

  07:00

  середа
  Додати в календар 2016-04-20 07:00:30 2020-09-21 10:08:15 Europe/Kiev З 18 по 22 квітня у Національному університеті оборони України проходитиме XVI Міжнародний тиждень НАТО Event organizer. event@organizer.email

  З 18 по 22 квітня 2016 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проходитиме XVI Міжнародний тиждень НАТО на тему “Адаптація НАТО до сучасних і майбутніх викликів у сфері безпеки”.

  Під час проведення Міжнародного тижня плануються виступи з лекціями понад 20 провідних іноземних фахівців Альянсу − представників Штаб-квартири НАТО, викладачів Оборонного коледжу НАТО (м. Рим), Школи НАТО (м. Обераммергау), Королівського інституту міжнародних відносин (Великобританія), а також представників оборонних відомств Нідерландів, Італії, Литви та Туреччини.

  Метою заходу є підвищення рівня поінформованості представників органів законодавчої та виконавчої влади України, силових відомств, вищих військових навчальних закладів, громадських організацій щодо діяльності організації Північноатлантичного Договору і співробітництва Збройних Сил України з НАТО.

  Протягом п’яти днів учасники зустрічі під час обговорень у робочих групах матимуть змогу обмінятися думками та найкращими практиками щодо проблемних питань на шляху сталого розвитку відносин між країнами-учасницями НАТО та Україною.

  Планується, що у церемонії завершення XVI Міжнародного тижня візьме участь Голова військового комітету НАТО генерал Петр Павел (Чехія).

  До уваги ЗМІ! 18 квітня о 10.30 відбудеться прес-конференція з нагоди урочистого відкриття XVI Міжнародного тижня НАТО.

  Зустріч представників ЗМІ, які   бажають висвітлити початок заходу та взяти участь у прес-конференції, на КПП Національного університету оборони України ім. І. Черняховського за адресою: пр-т. Повітрофлотський, 28 (навпроти Солом’янської площі та парку ім. М. Островського) 18 квітня о 8.50.

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА та триватиме до 18.00 15 квітня за телефоном: (044) 271-07-73, або за електронною адресою: press_nuou@ukr.net.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ