4 лютого представники Міненерговугілля візьмуть участь у засіданні круглого столу

опубліковано 03 лютого 2016

03 лютого 2016, середа

Початок о 07:00


4 лютого о 10:30 представники Міненерговугілля візьмуть участь у засіданні круглого столу на тему «Яка сьогодні роль держави в енергетиці України?».

Від Міненерговугілля про роль держави в енергетиці розкажуть радник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Cергій Чех та начальник відділу реформування ринку електричної енергії департаменту електроенергетичного комплексу Дмитро Цехмістер.

Також участь у заході планують узяти:

Шукру Богут, старший радник з енергетики, офіс енергетичного розвитку USAID,

Ольга Єрьоміна, старший банкір департаменту енергетики Європейського банку реконструкції та розвитку,

Святослав Павлюк, експерт з питань енергоефективності,

Андрій Герус, експерт з питань енергетики,

 

Модератор: Дмитро Васильєв, заступник генерального директора Центру досліджень енергетики.

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (вул. Хрещатик, 2, ІІ поверх)

Акредитація представників ЗМІ здійснюється при наявності посвідчення на місці.