• In English
 • 3 лютого Олег Дерев'янко виступить у Парламенті з доповіддю щодо стратегії і пріоритетів упровадження ІКТ в освіті
  опубліковано 03 лютого 2016

  03
  лютого

  05:00

  середа
  Додати в календар 2016-02-03 05:00:20 2020-04-05 21:02:06 Europe/Kiev 3 лютого Олег Дерев'янко виступить у Парламенті з доповіддю щодо стратегії і пріоритетів упровадження ІКТ в освіті Event organizer. event@organizer.email

  3 лютого 2016 року о 15:00 Заступник Міністра освіти і науки Олег Дерев’янко виступить у Верховній Раді України з доповіддю на тему «ІКТ в освіті. Стратегія і пріоритети» під час парламентських слухань.

  Парламентські слухання будуть присвячені темі «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України».

  Під час виступу Олег Дерев’янко розповість про впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіту, що спрямовуються на формування та розвиток інтелектуального потенціалу школярів, удосконалення форм і змісту навчального процесу з урахуванням сучасних світових вимог.

  Трансляцію слухань у прямому ефірі здійснюватимуть Національна телекомпанія України, Перший загальнонаціональний канал Національної радіокомпанії України та телеканал Рада.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ