• In English
 • 25 листопада Геннадій Зубко представить аналітичний звіт за результатами соціологічного дослідження "Децентралізація та реформа місцевого самоврядування"
  опубліковано 25 листопада 2015

  25
  листопада

  10:00

  середа
  Додати в календар 2015-11-25 10:00:21 2020-04-04 08:52:31 Europe/Kiev 25 листопада Геннадій Зубко представить аналітичний звіт за результатами соціологічного дослідження "Децентралізація та реформа місцевого самоврядування" Event organizer. event@organizer.email

  25 листопада Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко візьме участь у прес-брифінгу, під час якого буде представлено аналітичний звіт за результатами соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування».

  Дослідження проводилося Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» у співпраці та координації з експертами Ради Європи, фахівцями з питань місцевого самоврядування та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

  У процесі дослідження протягом вересня-жовтня 2015 року шляхом опитування вивчалися суспільно-політичні настрої жителів усіх регіонів України.

  У заході також візьмуть участь:

  Владімір Рістовскі, Посол, Представник Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва в Україні, Голова Офісу Ради Європи в Україні.

  Вадим Прошко, експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

  Вікторія Захожа, заступник директора Київського міжнародного інституту соціології.

  Початок заходу: 14:30.

  Місце проведення: БУДИНОК УРЯДУ, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд.

  Вхід тільки за паспортами.

  Акредитація ЗМІ здійснюється до 10:30 25 листопада за тел.: 256-63-24, 256-62-48.

   

  Трансляцію заходу он-лайн дивіться за посиланням:

  https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw