• In English
 • 26 листопада Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна відвідає Хмельниччину
  опубліковано 25 листопада 2015

  25
  листопада

  11:00

  середа
  Додати в календар 2015-11-25 11:00:24 2020-07-06 00:17:22 Europe/Kiev 26 листопада Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна відвідає Хмельниччину Event organizer. event@organizer.email

  26 листопада Голова ДРС Ксенія Ляпіна зустрінеться з представниками бізнесу, громадськості та владиХмельницької області.Серед запрошених: Голова Хмельницької державної адміністрації Михайло Загородний, Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар, керівництво міста Хмельницький.

  У програмі візиту – семінар-зустріч «Дерегуляція як механізм руйнування бар’єрів для чесного бізнесу в Україні». Захід організований спільно Державною регуляторною службою України та Центром комерційного права за фінансової підтримки USAID.

  Голова ДРС розповість про напрямки регуляторної політики в Україні тапро результати роботи Державної регуляторної служби України з виконання Плану заходів дерегуляції господарської діяльності, поліпшення бізнес-клімату та зменшення бар’єрів для ведення бізнесу.

  Також Ксенія Ляпіна презентує спільнотіХмельниччини нову європейську методику, за допомогою якої можна порахувати вартість державних та місцевих регулювань для бізнесу -М-Тест.

  Крім того, з метою недопущення зловживань органами державного нагляду (контролю), запропонує бізнесу та громадськості взяти участь у створенні механізму отримання дозволу на проведення позапланової перевірки на підставі звернення фізичної особи про порушення суб'єктом господарювання її прав.

  Реєстрація учасників: з 11:30 до 12.00

  Брифінг:з 11:30 до 12.00

  Початок семінару-зустрічі:о 12.00

  Адреса: майдан Незалежності, Будинок Рад, м. Хмельницький

  Місце проведення: зала апаратних нарад Хмельницької ОДА (к. 203)

   

  Телефон для ЗМІ:096-784-74-17

   

  Автор: Д Е Р Ж А В Н А Р Е Г У Л Я Т О Р Н А С Л У Ж Б А У К Р А Ї Н И