• In English
 • 1 жовтня Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко відвідає урочисті збори з нагоди початку нового навчального року у НАОМА
  опубліковано 30 вересня 2015

  30
  вересня

  18:15

  середа
  Додати в календар 2015-09-30 18:15:09 2020-09-21 09:37:10 Europe/Kiev 1 жовтня Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко відвідає урочисті збори з нагоди початку нового навчального року у НАОМА Event organizer. event@organizer.email

  1 жовтня Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко відвідає урочисті збори з нагоди початку нового 2015-2016 навчального року у провідному вищому навчальному закладі художнього спрямування — Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури.

  Збори відбудуться: 1 жовтня о 10:00 в Центральному Будинку Художника НСХУ, вул. Січових стрільців 1-5.

   

  ДОВІДКОВО

  Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури заснована 1917 році, коли за ініціативи першого Президента України, академіка М.Грушевського, вчених Д.Антоновича і Г.Павлуцького, художників Г.Нарбута, М.Бойчука, Ф.Кричевського, В.Кричевського, М.Бурачека, М.Жука, А.Маневича, О.Мурашка Центральною Радою Української Народної Республіки була створена Українська академія мистецтва.

  Серед педагогів та випускників академії відомі, як в Україні, так і за її межами художники: Стороженко М.А., Бородай В.З., Вітковський Л.І., Виродова-Готьє В.Г., Гуменюк Ф.М., Гурін В.І., Чебаник В.Я., Чепелик В.А., Чебикін А.В. та багато інших.

  Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури є вищим навчальним закладом IV рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців з живопису, скульптури, графіки, дизайну, архітектури, реставрації творів мистецтва, мистецтвознавства.