• In English
 • 1 жовтня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов візьме участь в урочистостях до старту соціально-культурного проекту "БЕЗМЕЖ"
  опубліковано 30 вересня 2015

  30
  вересня

  15:00

  середа
  Додати в календар 2015-09-30 15:00:30 2020-10-25 05:06:30 Europe/Kiev 1 жовтня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов візьме участь в урочистостях до старту соціально-культурного проекту "БЕЗМЕЖ" Event organizer. event@organizer.email

  1 жовтня 2015 року в Холі Чемпіонів головної спортивної та культурної арени країни - НСК «Олімпійський», відбудеться урочиста подія з нагоди старту соціально-культурного проекту «БЕЗМЕЖ».

  «БЕЗМЕЖ» – це соціально-культурний проект, основною метою якого є створення «Світу Рівних Можливостей». «БЕЗМЕЖ» - це постійна присутність в інфополі країни теми прав громадян з інвалідністю. «БЕЗМЕЖ» - це численні проекти в рамках проекту: програми на ТБ, серіали, веб-портал, соціокультурні, спортивні заходи тощо. Потужна реалізація ідеї і ідеології проекту, його арт-втілення через унікальне дійство Infinitus за участю людей «з необмеженими можливостями», наскрізною думкою якого буде – ніхто та ніщо не може здолати сили людського духу.

  Учасники заходу:

  Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України,

  Павло Розенко, Міністр соціальної політики України ,

  Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю,

  представники дипломатичного корпусу, активісти проекту, таланти з загалу людей з необмеженими можливостями, зірки паралімпійського та дефлімпійського спорту, лідери громадських організацій інвалідів, творчі та соціально активні люди, просто громадяни, які сповідують небайдужість до долі України.

  Акредитація за телефоном – 093-771 10 64, 289 43 30, Наталя Гарач.