• In English
 • 24 травня у Центрі олімпійської підготовки «Конча Заспа» відбудеться урочиста церемонія передачі каталогу спортивного обладнання Українській федерації гімнастики
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 21 травня 2018

  24
  травня

  11:00

  13:00

  четвер

  24 травня 2018 року в Центрі олімпійської підготовки «Конча Заспа» відбудеться урочиста церемонія передачі каталогу спортивного обладнання Українській федерації гімнастики.

  Початок – об 11.00 (Центр олімпійської підготовки «Конча Заспа», Столичне шосе, 19).

  Спікери:

  Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України

  Сумі Шігекі, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні

  Сергій Бубка, президент НОК України

  Ірина Дерюгіна, віце-президент Федерації гімнастики України

  Олег Верняєв, Олімпійський чемпіон, чемпіон світу зі спортивної гімнастики.

  Японська сторона надала Українській федерації гімнастики грант на суму 74 470 доларів. Було придбано мікроавтобус для потреб українських спортсменів-гімнастів,а також комплекти обладнання різновисоких та паралельних брусів, коня гімнастичного, блок для опорних стрибків.

  Цей грант є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Японії. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд дол. США.

  Ініціатива реалізована в межах Програми безоплатної допомоги «Кусаноне» Уряду Японії, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами.

  Для розвитку українського спорту в межах програми «Кусаноне» за підтримки Уряду Японії були також реалізовані Проект покращення навчальних умов у Броварському вищому училищі фізичної культури (2017 р., 71574 дол.), Проект з надання друкарського обладнання в Національний університет фізичного виховання і спорту (2013 р., 83847 дол.).

  Починаючи з 2002 року, в Україні в межах програми «Кусаноне» реалізовано 133 проекти, включаючи вищезгаданий, на суму понад 9,57 млн дол. у сферах охорони здоров’я, освіти, соціального добробуту, збереження середовища, культури, спорту тощо.

  Контактна інформація та акредитація представників ЗМІ.

  Для акредитації просимо повідомити П.І.Б. учасників, назву ЗМІ та кількість представників на kusanone@kv.mofa.go.jp до 23 травня 15:00.

  Підтвердження відбудеться 23 травня до 18:00.