• In English
 • 23 червня - презентація брошури «У разі надзвичайної ситуації або війни»

  23
  червня

  13:00

  14:00

  середа

  Один з інструментів гібридної війни — страх: агресор лякає військовими наступами та провокує паніку. Протистояти цьому дозволяє обізнаність, як діяти у надзвичайних ситуаціях.

  Інформаційна брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» розроблена з ініціативи Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики разом з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Генеральним штабом Збройних Сил України та громадськими організаціями.

  Нещодавня ескалація на кордонах України та на окупованих територіях виявила величезний запит на практичні поради для мирного населення. Ми розробили такі поради з урахуванням українського та іноземного досвіду. Особливістю брошури стало включення рекомендацій з інформаційної безпеки.

  Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов.

  Спікери презентації:

  Керівник Центру страткомунікацій та інформбезпеки Любов Цибульська, представники ДСНС, Міноборони, Апарат Головнокомандувача ЗСУ.

  День і час проведення: 23 червня о 13:00.

  Місце проведення: Укрінформ, І зала.

  Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

  Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: youtube.com/user/UkrinformTV.

  Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформу можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик під час прямого ефіру, необхідно послатися на Укрінформ, показати і озвучити вголос його назву.