• In English
 • 23-24 вересня пройде V щорічний міжнародний форум «Креативна Україна»

  23
  вересня

  10:00

  четвер
  24
  вересня

  16:00

  п’ятниця

  23-24 вересня 2021 року відбудеться V щорічний міжнародний форум «Креативна Україна», організований Міністерством культури та інформаційної політики України.

  Темою форуму стане переоснащення креативних індустрій, тобто пошук нових інструментів і зміна звичних налаштувань заради збалансованого розвитку. Після пандемії неможливо повернутися до старих практик: креативний бізнес і державна політика потребують нових форматів.

  «Цьогоріч форум «Креативна Україна» проводимо вже вп’яте. На ньому осмислимо шлях, який пройшли креативні індустрії від екзотичної новинки до визнаного сектору економіки. І скільки роботи ще попереду. Під час форуму презентуємо напрацювання зі Стратегії розвитку креативних індустрій, діяльність Ради з розвитку креативної економіки, а також нові форми роботи креативних індустрій у постковідну добу. Адже криза змінила не тільки звичні практики бізнесу, а й підходи державної політики», - зазначив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

  Символічно, що ювілейний форум відбувається в Міжнародний рік креативної економіки для сталого розвитку, проголошений ООН. Світові аналітичні центри зауважують, що економічний поступ після пандемії не буде успішним без нових за змістом і формою інструментів. Сталість, послідовність і довгостроковість є запорукою ефективного планування.

  Формат заходу впродовж двох днів передбачає панельні дискусії високого експертного та політичного рівня, а також секторальні модулі з кіно, моди, маркетингу, концертної та музичної індустрії, книговидання, дизайну, народних художніх промислів.

  У 2021 році «Креативна Україна» відбудеться у гібридному форматі (онлайн + офлайн). Реєстрація на захід доступна за посиланням, кількість місць обмежена. З локації Kooperativ вестиметься онлайн-трансляція події.

  Форум організовано з дотриманням карантинних вимог. Кількість людей на локації буде обмежено відповідно до урядових протиепідемічних заходів, установлених на дату проведення події.