• In English
 • 22 жовтня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  22
  жовтня

  10:00

  вівторок

  Дата проведення: 22 жовтня 2019 року 

  Початок засідання: 10:00

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15


  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1.  Про проведення конкурсів на зайняття посад Голови Державного агентства автомобільних доріг, Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції, Голови Державної служби з безпеки на транспорті.
  2. Про продовження проведення конкурсів на зайняття посад заступників Голови Державної фіскальної служби, Голови Державної архівної служби, Голови Національного агентства України з питань державної служби.
  3. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 18 - 21 жовтня 2019 року
   № 14.
  4. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття посад Голови Державного агентства автомобільних доріг відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 856-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державного агентства автомобільних доріг», Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 854-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції», Голови Державної служби з безпеки на транспорті відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 864-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державної служби з безпеки на транспорті».
  5. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
  6. Про проведення тестування та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державного агентства автомобільних доріг, Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції, Голови Державної служби з безпеки на транспорті.
  7. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посад Голови Державної архівної служби, Голови Національного агентства України з питань державної служби.
  8. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державної архівної служби, Голови Національного агентства України з питань державної служби.
  9. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державної архівної служби, Голови Національного агентства України з питань державної служби.
  10.  Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад Голови Державної архівної служби, Голови Національного агентства України з питань державної служби.
  11. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.
  12. Різне.