• In English
 • 20-21 жовтня – Ганна Новосад перебуватиме з дводенною поїздкою на Дніпропетровщині
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 18 жовтня 2019

  20
  жовтня

  10:00

  неділя
  21
  жовтня

  17:00

  понедiлок

  20-21 жовтня Міністр освіти і науки Ганна Новосад здійснить робочу поїздку на Дніпропетровщину. Вона зустрінеться з місцевими управлінцями та роботодавцями регіону, відвідає низку закладів освіти. У рамках візиту також запланований прес-брифінг для журналістів.

  У перший день візиту Міністр візьме участь у “Головному інженерному шоу країни “Interpipe TechFest 2019” (м. Дніпро, вул. Космічна, 20). Там вона огляне локації та лекторії фестивалю, обговорить з роботодавцями регіону питання профтехосвіти, а також о 14:00 поспілкується з учасниками секції “Майбутнє освіти, або Освіта майбутнього”.

  Далі Ганна Новосад відвідає гуртожиток №2 НТУ “Дніпровська політехніка” та поспілкується з ректором вишу щодо аварійного стану будівлі.

  Після цього запланована неформальна зустріч із студентами та старшокласниками в “LifeHack academy”.

  У понеділок, 21 жовтня, Ганна Новосад зустрінеться з очільником Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександром Бондаренком. Після короткого спілкування вони проведуть спільний прес-брифінг, де, зокрема, обговорять стан освіти в регіоні.

  Початок прес-брифінгу: о 10:05.

  Адреса: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1 (прес-центр Дніпропетровської ОДА).

  Опісля Міністр проведе зустріч з керівниками органів управління освітою міських, селищних, сільських рад та районних державних адміністрацій.

  Потому Ганна Новосад відвідає низку закладів освіти, де огляне їх матеріально-технічну базу та поспілкується з колективами та дітьми. А саме:

  Обласний медичний ліцей

  Початок: о 12:20

  Адреса: м. Дніпро, вул. Севастопольська, 17.

  КЗ “Навчально-реабілітаційний центр №12”

  Початок: о 13:30

  Адреса: м. Дніпро, вул. Саранська, 6

  Комунальний заклад із дошкільним підрозділом “Веселий вулик”

  Початок: о 16:15

  Адреса: м. Кам’янське, вул. Залізняка, 19.