• In English
 • 22 квітня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  22
  квітня

  09:45

  10:45

  четвер

  22 квітня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Початок заходу: 9:45  

  Місце проведення:  НАДС,  каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ

   

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства резерву етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства резерву та визначення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  Голови Державного агентства резерву.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства резерву, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби та визначення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Різне.