• In English
 • 19 квітня - міжнародний форум «Застосування системи грейдингу на державній службі»

  19
  квітня

  13:00

  16:00

  понеділок

  Як зробити заробітну плату державних службовців справедливою та конкурентоздатною? Які переваги застосування системи грейдингу на публічній службі? Відповіді на ці та інші питання можна отримати в рамках Форуму.

  Запрошуємо стати учасниками міжнародного форуму «Застосування системи грейдингу на державній службі», що відбудеться 19 квітня. Це вперше в Україні проводиться захід такого масштабу, що присвячений питанням реформування системи оплати праці державних службовців.

  Організатори: Національне агентство України з питань державної служби, Центр адаптації державної служби до стандартів ЄС.

  Серед учасників: Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, Голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади Андрій Клочко, Голова НАДС Наталія Алюшина. Представники державних органів та установ 9 країн, а саме: Азербайджану, Вірменії, Греції, Грузії,  Естонії,  Казахстану, Німеччини,  Польщі та Сінгапуру. А також менеджер практики People Advisory Services, EY Ukraine.

  Під час форуму міжнародні та українські експерти, урядовці та представники кращих світових компаній обговорять хід проведення реформи оплати праці державних службовців в Україні. Гості поділяться успішним досвідом реалізації власних реформ, проаналізують переваги та недоліки системи грейдингу в оплаті праці та роль класифікації посад у ній.

  Формат заходу: відеоконференція.

  Пряма трансляція форуму буде на офіційній сторінці НАДС у фейсбук: https://bit.ly/3snQAj8. 

  Контакти для ЗМІ: Наталія Гончарова: тел.:675261710; e-mail: honcharova@nads.gov.ua.