• In English
 • 22 – 23 листопада 2022 року відбудеться дистанційна науково-практична дискусійна панель «Організація сприяння митними органами захисту майнових прав інтелектуальної власності на торговельну марку»
  Міністерство фінансів України, опубліковано 18 листопада 2022

  22
  листопада

  09:00

  вівторок
  23
  листопада

  14:30

  середа

  До уваги представників бізнесу!

  22 – 23 листопада 2022 року відбудеться дистанційна науково-практична дискусійна панель «Організація сприяння митними органами захисту майнових прав інтелектуальної власності на торговельну марку».

  Початок 22 листопада 2022 року о 09:00, 23 листопада 2022 року о 14:30.


  Учасники:

  Юрій Драганчук, заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції;

  Вячеслав Демченко, в. о. Голови Державної митної служби України;

  Наталія Петрова, менеджер проектів Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні;

  Владислав Суворов, заступник Голови Держмитслужби;

  Олександр Москаленко, директор Департаменту митної політики Мінфіну,

  а також судді, представники Американської торговельної палати, Дослідницької служби Верховної Ради України, Національної асоціації патентних повірених, національні та міжнародні експерти, правовласники, представники провідних IPR-компаній, фахівці навчальних, експертних та наукових установ.

  Захід організовано Державною митною службою України спільно з офісом програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України» за підтримки Міністерства фінансів України. Партнер заходу – Програма ЄС з підтримки управління державними фінансами (EU4PFM).

  Програма заходу за посиланням.

  Форма для участі у заході.


  Довідково

  У кінці 2019 року Україна імплементувала положення актів Європейського Союзу щодо сприяння митницею у захисті належних майнових прав інтелектуальної власності для правовласників.

  Держмитслужба систематично вивчає ефективність правозастосування імплементованих норм, встановлює причини та підстави виникнення проблемних питань на практиці та аналізує пропозиції, які надходять від бізнес-груп, асоціацій, правовласників та їх представників.

  За ініціативи Міністерства фінансів України експерти Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України» провели глибокий аналіз започаткованих трансформаційних процесів. На початку листопада цього року експерти презентували Звіт та надали низку рекомендацій щодо удосконалення бізнес-процесів та норм національного законодавства.

  За результатами проведеного Держмитслужбою аналізу проблемних аспектів та враховуючи рекомендації Звіту, представників бізнесу запрошено долучитися до дискусії.