• In English
 • 21 лютого відбудеться прес-конференція щодо проведення XХІІ Київського традиційного міжнародного турніру з вільної, греко-римської та жіночої боротьби
  опубліковано 20 лютого 2018

  21
  лютого

  12:00

  16:00

  середа
  м. Київ, вул. Еспланадна, 42

  21 лютого о 12:00 відбудеться прес-конференція щодо проведення XХІІ Київського традиційного міжнародного турніру з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, присвяченого видатним українським борцям та тренерам.

  Учасники прес-конференції:

  - заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич;

  - президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв;

  - президент Київської міської Асоціації спортивної боротьби України, віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Ростислав Щокін;

  - державний тренер з вільної боротьби Едуард Носадчий; головний тренер збірної України з вільної боротьби Руслан Савлохов; головний тренер збірної України з жіночої боротьби Володимир Євонов; головний тренер з греко-римської боротьби  Артур Дзігасов; видатні тренери та титуловані спортсмени.

  Цього року участь у турнірі, який відбудеться 23-25 лютого, підтвердили 34 країни. До Києва приїдуть не лише найсильніші борці континенту, очікуються команди з Пуерто-Ріко, Катару, Гватемали, а також найсильніші борцівські держави: США, Іран, Азербайджан, Канада, Грузія, Японія. Кількісний склад учасників збільшився вдвічі з минулого року – 700 спортсменів з усіх куточків світу змагатимуться за звання найсильнішого.

  Адреса: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, 2 поверх, конференц-зал Міністерства.

  Акредитація на прес-конференцію — 289 9505, (068) 240 2576.

  Акредитація на турнір — ukrwrestling@gmail.com, (067) 35244 79.