• In English
 • 20 лютого у Києві відбудеться установча зустріч з представниками Європейської агенції інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA
  опубліковано 19 лютого 2018

  20
  лютого

  09:30

  10:30

  вівторок

  20 лютого 2018 року в Києві відбудеться установча зустріч з представниками Європейської агенції інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA щодо реалізації проекту з інформування та консультування молоді в Україні та подальшої співпраці.

  Участь у зустрічі візьмуть керівництво Міністерства молоді та спорту України, представники Асоціації молодіжних центрів України, активних молодіжних центрів і просторів, громадських об'єднань з різних регіонів України.

  Захід відбуватиметься в приміщенні НСК "Олімпійський", початок о 09:30.

  Акредитація ЗМІ здійснюється до 19 лютого за телефонами: (044) 289 95 05, (068) 240 25 76.

  Довідково

  Європейська агенція інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA є незалежною європейською організацією, що складається з національних та регіональних інформаційних координаційних органів та мереж з питань молоді.

  Агенція працює для активізації європейського та міжнародного співробітництва в галузі молодіжної інформаційної роботи та послуг. Вона розробляє, підтримує та просуває якісну молодіжну інформаційну політику на всіх рівнях з метою задоволення інформаційних потреб молоді та застосування принципів Європейської молодіжної інформаційної хартії.

  ERYICA прагне захистити право молодих людей на повну та достовірну інформацію, яка допомагає їм у виборі, з яким вони стикаються у своєму житті, а також сприяє їх автономії, здатності критично мислити та брати активну участь у житті суспільства.

  Протягом 2018 року у співпраці з Міністерством молоді та спору України ERYICA надаватиме експертну допомогу та підтримку сектору молодіжної роботи в Україні в напрямі підвищення доступності інформаційних та консультаційних послуг для молоді, розвитку відповідних служб з питань інформування та консультування молоді на базі молодіжних центрів тощо.